Több tucat fütyülő, sípoló tüntető fogadta Orbánt Szombathelyen
2026.04.02. 20:20:19
Ezt a miniszterelnök is észrevette, már-már többet üzengetett az ellenzéki tüntetőknek, mint saját szimpatizánsainak.
elolvasom az egészet (telex.hu)
belfoldorbanviktorszombathelytuntetok

