Az MNB szerint nem dobná meg nagyon az inflációt, ha kivezetnék az árrésstopot
2026.06.25. 17:37:59
A jegybank inflációs jelentése szerint az élelmiszerláncok már alkalmazkodtak az árrésstophoz, így annak kivezetése alig növelné az árakat.
elolvasom az egészet (telex.hu)
gazdasaginflaciosjelentesarresstop

