Későbbre tolódott a magyarországi túlfogyasztás napja, de nem azért, mert jobban figyelünk a környezetre
2026.06.24. 11:52:05
Hanem valószínűleg inkább azért, mert visszaesett itthon az ipari termelés.
elolvasom az egészet (telex.hu)
techtudmagyarorszagitulfogyasztasnapjakitolodottkornyezet

