Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya nyílt levélben kérleli a fideszes oligarchákat
2026.06.23. 10:03:00
Arra kérjük a magyar nagytőke jobboldali értékeket fontosnak tartó képviselőit, hogy haladéktalanul kezdjenek hozzá egy minőségi jobboldali médiaportfólió finanszírozásához – írták többek között.
elolvasom az egészet (hang.hu)
belfoldnavracsicstiborferenczorsolyanyiltlevelbenkerlelifideszesoligarchakat

