:: Kulipintyó ::

2026. június. 23. kedd, Zoltán napja

„Sokáig nem értettem, miben élünk, most már újdiktatúrának nevezem”

2026.03.22. 10:11:26

Beke Mihály András volt diplomata másfél évtizeddel a Fideszbe való belépése után szakított a rendszerrel. Könyvében arról ír, mi lett a demokráciával Magyarországon. A legtalálóbbnak a spindiktatúra kifejezést találta a helyzetre.

elolvasom az egészet (telex.hu)

transtelexbekemihalyandrasinterjuujdiktaturaorbanrendszer

2026. június
HKSzCsPSzV
231234567
24891011121314
2515161718192021
2622232425262728
272930

A neten találtam

A külvilág beszűrődő zaja