:: Kulipintyó ::

2026. június. 23. kedd, Zoltán napja

„Szóltak, hogy Viktor levette a védelmet a gyárról” – olyan durván mérgezett a gödi Samsung, hogy Rogán rájuk küldte a titkosszolgálatot

2026.02.09. 06:04:06

2023 tavaszán egy olyan titkosszolgálati jelentés került a miniszterek asztalára, amely szerint a gödi Samsungban a korábban ismertnél jóval súlyosabb mérgezések történtek. Volt olyan dolgozó, akit a határértéket 510-szeresen meghaladó, rákkeltő vegyi anyag belégzésének tettek ki. A kormányülésen több miniszter, köztük Rogán Antal a gyár működésének felfüggesztése mellett érvelt.

elolvasom az egészet (telex.hu)

komplexszoltakhogyviktorlevettevedelmetgyarrolroganantalrakuldtetitkosszolgalatotsamsunggodigyarara

2026. június
HKSzCsPSzV
231234567
24891011121314
2515161718192021
2622232425262728
272930

A neten találtam

A külvilág beszűrődő zaja